FİRMAMIZ HAKKINDA

2010 yılında kurulmuş olduğumuz Velit Medikal olarak temel ilkemiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır. Merkezi Gazintep de  bulunan Velit  Medikal firmamızın ürün gurupları arasında fizik tedavi, üroloji, medikal market ve sarf malzemesi bulunmaktadır.Velit Medikal firmamızda toptan ve perakende her türlü ürün satışı yapmaktayız. Firmamızda 7 personelle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Velit Medikal firmamız 24 saat hizmet verecek bir kadroya sahiptir.

Medikal ürünlerimizi birebir veya kargo aracılığı ile de tüm hastalarımıza ulaştırmaktayız. Her türlü sağlık ürünlerini uygun fiyat garantisi ile Velit  Medikal firmamızda bulabilirsiniz. Sağlık ürünlerimiz şeker ölçüm aletleri, tansiyon aletleri, ortopedik ürünleri, oksijen cihazları, medikal sarf malzemeleri, hasta bezleri ürünlerimizden sadece bir kaçıdır. Velit  Medikal firmamıza gelerek tüm sağlık ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, gelemediğiniz takdirde biz size ulaştırabiliriz. Gaziantep de medikal sektöründe yıllardır hizmet veren Velit  Medikal firmamız hizmet ağı çok geniş, müşteri potansiyeli yüksek, kaliteli hizmet veren en güvenilir firmalardan biri olmanın gururu ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Firma olarak sağlıkta en önemli unsurun kalite olduğunu biliyoruz. Velit  Medikal olarak Gaziantep  ve diğer illere de bu kaliteyi götürmek için çalışmaktayız. Medikal ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için Velit  Medikal firmamıza bir telefonla ulaşabilirsiniz .

2512

Mutlu Müşteri

5000

Ürün çeşidi

10

Yıllık Tecrübe

7

Kişilik Ekip

Markalar

CONFY
MORSA
POYLIN
OMRON
NİMO
MOLFİX
CANPED
HOLDER
EVONY
ÖNLEM
Top